Lütfen Dikkat! Emirates Havayolları veya Fly Dubai Havayolları ile seyahat edecek başvuru sahipleri, UAE (Dubai) Vizesi için Türkiye’deki Dubai Vize Başvuru Merkezine başvuruda bulunabilirler.

Emirates havayolları ve Dubai Vatandaşlık ve İkamet Dairesi bölümü, VFS Global firmasını Dubai Vize Başvurularında tek yetkili firma olarak kılmıştır. Bu hizmetten sadece Emirates Havayolları veya Fly Dubai Havayollarını kullanarak (UAE) Dubai’ye seyahat edecek yolcular faydalabilecektir.

“Welcome to the website of the France Visa Application Centre in Russia. This site provides information on procedures applicable to all Russia residents who wish to apply for a visa to travel to France. All links and information on this website has been endorsed by the France Diplomatic Mission.”

Important information icon
  • "Federal Kimlik ve Vatandaşlık Makamı'ndan alınan talimatlara göre, tüm yabancı uyruklu kişiler için BAE vize hizmetleri geçici olarak askıya alındı. Vize hizmetlerimiz daha sonraki talimatlara kadar askıda kalacaktır". COVID-19'un yayılmasını engellemek için önleyici bir önlem olarak, BAE göçmenlik makamları tüm çıkarılan ve kullanılmayan vizeleri askıya aldı. Tüm yolculardan BAE'ye seyahat için havaalanlarına gitmemeleri isteniyor. ”
  • "Federal Kimlik ve Vatandaşlık Makamı'ndan alınan talimatlara göre, tüm yabancı uyruklu kişiler için BAE vize hizmetleri geçici olarak askıya alındı. Vize hizmetlerimiz daha sonraki talimatlara kadar askıya alınacak"
  • Méfiez-vous des offres d'emploi frauduleuses. Pour plus de détails – cliquez ici

DUBAİ VİZE BAŞVURU MERKEZLERİ

Vize Başvuru Saatleri:

Pazartesi’den Cumaya 08:30 – 16:30 saatleri arasındadır.

DVPC eşliğinde kaydolun

B2B'ye Kaydolun

Kayıt

Kaydınızı yapıtysanız

Giriş

Başvurunuzu Takip Edin

Vize Başvuru merkezimizden başvuru yaptıysanız, başvurunzun durumunu buradan kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

 

 


 

tıklayın

Vize Başvuru Formunu indirin

Vize Ücretlerine Göz Atın

tıklayın

Önemli Haberler ve Duyurular

"Federal Kimlik ve Vatandaşlık Makamı'ndan...

Published on 15 March 2020

Önemli Güncelleme; İstanbul'daki Vize Başvuru ...

Published on 09 May 2019

Devamı